Уред Еуро Стандард за ожичување
 • Слободна банда 2 начин Прекинувач за светло со терминал без завртки
  [шаблон id="3633"]   Најголемата карактеристика на Слободната банда 2 way Light Switch е дизајнот на неговите големи копчиња на плочата, така што ќе се чувствувате удобно кога го користите. Тој е еден од најосновните прекинувачи во серијата S80 и е високо препознатлив на европскиот пазар. Производот има и…
 • 16Прекинувач за светло со троен пол
  [шаблон id="3632"]   Најголемата карактеристика на серијата S80 се уредите за поврзување со жици во комбинација со извонреден дизајн и широки функции. Флексибилен, атрактивен и богат со карактеристики опсег на уреди за ожичување што доаѓа во различни дизајни и завршни работи, со повеќе од 150 практични функции.   Карактеристика на производот за 16A Triple…
 • 20Прекинувач за светло со двоен пол
  [шаблон id="3631"]   20Трополен прекинувач, флексибилен и богат асортиман на уреди за жици што доаѓа во различен дизајн. Задното куќиште на серијата S80 е направено од огноотпорен компјутер кој издржува тест од 850℃ и 2000V, за да се гарантира безбедноста на вас и вашето семејство.   Карактеристика на производот за 20А двополен…
 • 1 Way Wall Switch и 1 Копче за притискање на начин со терминал без завртување
  [шаблон id="3645"]   Од детали до 2 банда 2 Целокупниот дизајн на прекинувачот за светло, Во серијата S80,секое место може да го одрази нашиот став. Секогаш го ставаме квалитетот на прво место и инсистираме да правиме производи кои ги задоволуваат нашите клиенти. Изберете ги нашите производи, изберете да соработувате со нас, ти ќе бидеш…
 • 2 Way Wall Switch и 2 Копче за притискање на начин со терминал без завртување
  [шаблон id="3642"]   Дизајнот на 2 Way Switch Plus 2 Way Push Button е едноставно и елегантно, пластичната рамка може да обезбеди доволно сила, а капакот може да го избере водоотпорниот материјал. Нашата компанија започна да развива производи со европски стандард во 2012, а серијата S80 е една…
 • 3 банда 1 начин Прекинувач за светло
  [шаблон id="3639"]   Производот е лесен за инсталирање и може да се прилагоди на различни прилики за украсување. Дизајнот на 3 банда 1 way Прекинувачот за светлина обезбедува удобност за секојдневниот живот на луѓето и е многу популарен на европскиот пазар.   Предностите на производот на 3 банда 1 Светлината на патот…
 • 1 банда 1 Прекинувач за светло со показател-брзо ожичување
  [шаблон id="3638"]   Предностите на производот на 1 банда 1 Прекинувач за светло со покачен терминал без завртување 1. Производот е лесен за жица и лесен за инсталирање. 2.Светлосна индикација, лесно да се најде позицијата на прекинувачот во темната ноќ 3. Преголемо копче, униформа сјај на површината, мазно чувство, одлично чувство за употреба…
 • Двоен аудио приклучок за напојување
  [шаблон id="3634"]   Предностите на производот на Двоен аудио приклучок за напојување 1. Имаме 35 долгогодишно искуство во изработка на прекинувачи и приклучници. 2.Двојниот аудио приклучок за напојување има богати сценарија за апликации, кои се применливи за уредување на домот, изложба, хотел, итн. 3.Копчињата за прекинувачи и задните куќишта се направени од материјали отпорни на високи температури за да се обезбеди безбедност.…
 • Единечен штекер за LAN (CAT5E/CAT6 STP/UTP)
  [шаблон id="3633"]   Предностите на производот на еден штекер за LAN (CAT5E/CAT6 STP/UTP) 1.Дизајнот на производот е едноставен и класичен, погоден за различни стилови на декорација 2. Производот има моќен сигнал против пречки и е поудобен за употреба. 3.Дизајнот на моделот на LAN приклучок е извонреден и спречува 'рѓа.…
 • Двоен TEL штекер CAT3
  [шаблон id="3632"]   Предности на производот на Double TEL штекер CAT3 1.Нашата компанија покрива површина од 300,000 квадратни метри и има стотици производни линии за да гарантира производствен капацитет. 2.Процесот на производство на производи се строго во согласност со системот за управување со квалитет. 3.Двојниот телефонски штекер го помина ROHS,REACH и…
 • RCA приклучок за напојување
  [шаблон id="3631"]   Предностите на производот на RCA Power Socket 1. Дизајнот на производот е едноставен и класичен, погоден за различни стилови на декорација 2. Производот има моќен сигнал против пречки и е поудобен за користење 3. Дизајнот на RCA штекерот е извонреден и спречува 'рѓа 4. Производот…
 • Еден ТВ приклучок за напојување со заштита од пренапони
  [шаблон id="3631"]   Предности на производот на Единечниот ТВ приклучок за напојување со заштита од пренапони 1.Нашата компанија покрива површина од 300,000 квадратни метри и има стотици производни линии за да се гарантира производствен капацитет 2. Процесот на производство на производи е строго во согласност со системот за управување со квалитет 3. Модулот за приклучок за ТВ има…
 • TV+FM штекер со заштита од пренапони
  [шаблон id="3629"]   TV+FM штекер со заштита од пренапони во серијата S80 е еден од најосновните и најпопуларните производи што се продаваат на европскиот пазар. Неговиот изглед е едноставен и извонреден, многу погоден за семејна и хотелска декорација, исто така полн со мода и модернизација.   Предностите на производот на TV+FM Power…
 • 16Паметен прекинувач за термостат
  [шаблон id="3650"]   Воведување производ на 16А паметен термостат прекинувач Овој производ користи најнапреден микрокомпјутерски чип. Овој термостат ќе ја детектира температурата со внатрешен или надворешен сензор со висока точност, и споредете во реално време со температурата што ја поставува корисникот, за автоматско вклучување/исклучување на грејачот за потребите на корисникот. Кога тоа…
 • TV+FM+SAT Power Outlet with Surge Protection
  [шаблон id="3645"]   Product advantages of TV+FM+SAT Power Outlet with Surge protection 1.The product is a combination of TV plug module, FM plug, SAT plug to meet the demandof customers. 2.A screwless flat-plate design features a clean outlook which is easy for cleaning. 3.The product obtained TUV, CE and ROHS…
123Следно >...18 страница 1 на 18
Испратете ни ја пораката до нас:
Прашање Сега
Прашање Сега